A Second Chance backdrop
```
A Second Chance film posteri
Film 📅 2015 ⭐ 7.1 IMDB (12 oy) ⏱️ 2s 10dk

A Second Chance

DramRomantik
🎬 YönetmenCathy Garcia-Sampana
✍️ SenaristVanessa Valdez, Carmi Raymundo
🌍 Orijinal DilTL
📅 Yayın Tarihi25.11.2015
📡 DurumReleased
💵 Hasılat$9.3M
🏢 YapımcıStar Cinema – ABS-CBN Film Productions
🌍 Yapım ÜlkesiPhilippines

OYUNCULAR

Bea Alonzo oyuncu fotoğrafı

Bea Alonzo

Basha

John Lloyd Cruz oyuncu fotoğrafı

John Lloyd Cruz

Popoy

Billy Crawford oyuncu fotoğrafı

Billy Crawford

Pedro

Arci Muñoz oyuncu fotoğrafı

Arci Muñoz

Ara

Al Tantay oyuncu fotoğrafı

Al Tantay

Willie

Dimples Romana oyuncu fotoğrafı

Dimples Romana

Krizzy

Janus Del Prado oyuncu fotoğrafı

Janus Del Prado

Chinno

James Blanco oyuncu fotoğrafı

James Blanco

Kenneth

Ahron Villena oyuncu fotoğrafı

Ahron Villena

JP

Khalil Ramos oyuncu fotoğrafı

Khalil Ramos

Noel

PLATFORM BİLGİSİ

A Second Chance şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

A SECOND CHANCE HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

A Second Chance şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

A SECOND CHANCE NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, A Second Chance şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

A SECOND CHANCE AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, A Second Chance şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

A SECOND CHANCE DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, A Second Chance şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

A Second Chance hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

A Second Chance Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

A Second Chance Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

A Second Chance Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

A Second Chance ne zaman çıktı? +

25.11.2015 tarihinde yayına girdi.

A Second Chance kaç dakika/bölüm? +

2s 10dk sürmektedir.

A Second Chance ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

A Second Chance gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```