```
🎬
Film 📅 2016 ⏱️ 19dk

Breaking Point

DramSuçAksiyon
🎬 YönetmenCho We Jun
✍️ SenaristCho We Jun
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi29.06.2016
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıDoghouse73 Pictures
🌍 Yapım ÜlkesiMalaysia

OYUNCULAR

👤

Emily Lim

👤

Fai Chen

Eric Chen oyuncu fotoğrafı

Eric Chen

👤

Hon Kahoe

Amelia Chen oyuncu fotoğrafı

Amelia Chen

Zhou

PLATFORM BİLGİSİ

Breaking Point şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

BREAKING POINT HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Breaking Point şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

BREAKING POINT NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Breaking Point şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

BREAKING POINT AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Breaking Point şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

BREAKING POINT DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Breaking Point şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Breaking Point hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Breaking Point Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Breaking Point Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Breaking Point Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Breaking Point ne zaman çıktı? +

29.06.2016 tarihinde yayına girdi.

Breaking Point kaç dakika/bölüm? +

19dk sürmektedir.

Breaking Point ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Breaking Point gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```