Christmas Eve backdrop
```
Christmas Eve film posteri
Film 📅 1947 ⭐ 5.4 IMDB (15 oy) ⏱️ 1s 33dk

Christmas Eve

KomediDram
🎬 YönetmenEdwin L. Marin
✍️ SenaristLaurence Stallings, Arch Oboler
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi31.10.1947
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıUnited Artists
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

George Raft oyuncu fotoğrafı

George Raft

Mario Torio

George Brent oyuncu fotoğrafı

George Brent

Michael Brooks

Randolph Scott oyuncu fotoğrafı

Randolph Scott

Jonathan 'Johnny'

Joan Blondell oyuncu fotoğrafı

Joan Blondell

Ann Nelson

Virginia Field oyuncu fotoğrafı

Virginia Field

Claire

Dolores Moran oyuncu fotoğrafı

Dolores Moran

Jean Bradford

Ann Harding oyuncu fotoğrafı

Ann Harding

Aunt Matilda Reed

Reginald Denny oyuncu fotoğrafı

Reginald Denny

Phillip Hastings

Douglass Dumbrille oyuncu fotoğrafı

Douglass Dumbrille

Dr. Bunyan

Carl Harbord oyuncu fotoğrafı

Carl Harbord

Dr. Doremus

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

CHRISTMAS EVE HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Christmas Eve filmini Türkiye'de Artiflix üzerinden izleyebilirsiniz. 1947 yılında yayına giren IMDB'de 5.4/10 puan alan bu film, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Christmas Eve izlemek için Artiflix aboneliğinizin olması yeterlidir. Yönetmeni Edwin L. Marin olan bu yapım, United States of America yapımıdır.

CHRISTMAS EVE NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Christmas Eve şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor. Artiflix üzerinden izleyebilirsiniz.

CHRISTMAS EVE AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Christmas Eve şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

CHRISTMAS EVE DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Christmas Eve şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Christmas Eve hangi platformda izlenir? +

Christmas Eve, Türkiye'de Artiflix üzerinden izlenebilir.

Christmas Eve Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Christmas Eve Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Christmas Eve Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Christmas Eve ne zaman çıktı? +

31.10.1947 tarihinde yayına girdi.

Christmas Eve kaç dakika/bölüm? +

1s 33dk sürmektedir.

Christmas Eve ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Christmas Eve gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```