Col·lapse backdrop
```
Col·lapse dizi posteri
Dizi 📅 2022

Col·lapse

Talk
🌍 Orijinal DilCA
📅 Yayın Tarihi17.09.2022
📡 DurumReturning Series
📺 Sezon4 Sezon / 138 Bölüm
📡 KanalTV3
🏢 YapımcıTV3, La Manchester Radiofònica
🌍 Yapım ÜlkesiSpain

OYUNCULAR

Jordi González oyuncu fotoğrafı

Jordi González

Self - Host

PLATFORM BİLGİSİ

Col·lapse şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

COL·LAPSE HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Col·lapse şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

COL·LAPSE NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Col·lapse şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

COL·LAPSE AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Col·lapse şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

COL·LAPSE DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Col·lapse şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Col·lapse hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Col·lapse Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Col·lapse Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Col·lapse Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Col·lapse ne zaman çıktı? +

17.09.2022 tarihinde yayına girdi.

Col·lapse kaç dakika/bölüm? +

4 sezon, 138 bölümden oluşmaktadır.

Col·lapse ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Col·lapse gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```