```
📺
Dizi 📅 1981

Geantwortet wird immer

Dram
🌍 Orijinal DilAlmanca
📅 Yayın Tarihi01.01.1981
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 13 Bölüm
📡 KanalDas Erste
🌍 Yapım ÜlkesiGermany

OYUNCULAR

Ruth Brück oyuncu fotoğrafı

Ruth Brück

👤

Jörg Hube

Erni Singerl oyuncu fotoğrafı

Erni Singerl

Margot Mahler oyuncu fotoğrafı

Margot Mahler

PLATFORM BİLGİSİ

Geantwortet wird immer şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

GEANTWORTET WIRD IMMER HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Geantwortet wird immer şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

GEANTWORTET WIRD IMMER NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Geantwortet wird immer şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

GEANTWORTET WIRD IMMER AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Geantwortet wird immer şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

GEANTWORTET WIRD IMMER DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Geantwortet wird immer şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Geantwortet wird immer hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Geantwortet wird immer Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Geantwortet wird immer Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Geantwortet wird immer Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Geantwortet wird immer ne zaman çıktı? +

01.01.1981 tarihinde yayına girdi.

Geantwortet wird immer kaç dakika/bölüm? +

1 sezon, 13 bölümden oluşmaktadır.

Geantwortet wird immer ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Geantwortet wird immer gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```