Cementerio general backdrop
```
Cementerio general film posteri
Film 📅 2013 ⭐ 6.7 IMDB (43 oy) ⏱️ 1s 30dk

Cementerio general

Korku
🎬 YönetmenDorian Fernández-Moris
✍️ SenaristJavier Velasquez
🌍 Orijinal Dilİspanyolca
📅 Yayın Tarihi25.07.2013
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıAudiovisual Films
🌍 Yapım ÜlkesiPeru

OYUNCULAR

👤

Leslie Shaw

👤

Marisol Aguirre

👤

Airam Galliani

Andrea

👤

Jürgen Gömez

PLATFORM BİLGİSİ

Cementerio general şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

CEMENTERIO GENERAL HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Cementerio general şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

CEMENTERIO GENERAL NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Cementerio general şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

CEMENTERIO GENERAL AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Cementerio general şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

CEMENTERIO GENERAL DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Cementerio general şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Cementerio general hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Cementerio general Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Cementerio general Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Cementerio general Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Cementerio general ne zaman çıktı? +

25.07.2013 tarihinde yayına girdi.

Cementerio general kaç dakika/bölüm? +

1s 30dk sürmektedir.

Cementerio general ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Cementerio general gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```