Живи Легенди backdrop
```
Живи Легенди film posteri
Film 📅 2014 ⭐ 5.1 IMDB (4 oy) ⏱️ 1s 40dk

Живи Легенди

RomantikKomediDram
🎬 YönetmenNiki Iliev
✍️ SenaristNikolay Vasilevsky, Niki Iliev, Sanya Borisova
🌍 Orijinal DilBG
📅 Yayın Tarihi14.02.2014
📡 DurumReleased
💰 Bütçe$280,000
🏢 YapımcıEuro Dialogue Productions
🌍 Yapım ÜlkesiBulgaria

OYUNCULAR

Orlin Pavlov oyuncu fotoğrafı

Orlin Pavlov

Pavel

Niki Iliev oyuncu fotoğrafı

Niki Iliev

Boyan

Sanya Borisova oyuncu fotoğrafı

Sanya Borisova

Chrisi

Dimo Alexiev oyuncu fotoğrafı

Dimo Alexiev

Martin

Lubomir Kovatchev oyuncu fotoğrafı

Lubomir Kovatchev

Doncho

Georgi Kadurin oyuncu fotoğrafı

Georgi Kadurin

Julian

Яна Маринова oyuncu fotoğrafı

Яна Маринова

Monika

👤

Julian Kovalevsky

Vasil

Michele Placido oyuncu fotoğrafı

Michele Placido

Christiano Negri

Anna Maria Petrova-Giuzeleva oyuncu fotoğrafı

Anna Maria Petrova-Giuzeleva

Maura

PLATFORM BİLGİSİ

Живи Легенди şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

Живи Легенди HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Живи Легенди şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

Живи Легенди NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Живи Легенди şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

Живи Легенди AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Живи Легенди şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

Живи Легенди DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Живи Легенди şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Живи Легенди hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Живи Легенди Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Живи Легенди Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Живи Легенди Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Живи Легенди ne zaman çıktı? +

14.02.2014 tarihinde yayına girdi.

Живи Легенди kaç dakika/bölüm? +

1s 40dk sürmektedir.

Живи Легенди ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Живи Легенди gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```