逆境無頼カイジ backdrop
```
逆境無頼カイジ dizi posteri
Dizi 📅 2007 ⭐ 8.1 IMDB (105 oy) ⏱️ 23dk

逆境無頼カイジ

AnimasyonDramSuç
🌍 Orijinal DilJaponca
📅 Yayın Tarihi03.10.2007
📡 DurumEnded
📺 Sezon2 Sezon / 52 Bölüm
📡 KanalNippon TV
🏢 YapımcıMadhouse
🌍 Yapım ÜlkesiJapan

OYUNCULAR

萩原聖人 oyuncu fotoğrafı

萩原聖人

Kaiji (voice)

Fumihiko Taçiki oyuncu fotoğrafı

Fumihiko Taçiki

Narrator (voice)

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

逆境無頼カイジ HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

逆境無頼カイジ dizisini Türkiye'de Crunchyroll üzerinden izleyebilirsiniz. 2007 yılında yayına giren IMDB'de 8.1/10 puan alan bu dizi, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

逆境無頼カイジ izlemek için Crunchyroll aboneliğinizin olması yeterlidir.

逆境無頼カイジ NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, 逆境無頼カイジ şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor. Crunchyroll üzerinden izleyebilirsiniz.

逆境無頼カイジ AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, 逆境無頼カイジ şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

逆境無頼カイジ DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, 逆境無頼カイジ şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

逆境無頼カイジ hangi platformda izlenir? +

逆境無頼カイジ, Türkiye'de Crunchyroll üzerinden izlenebilir.

逆境無頼カイジ Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

逆境無頼カイジ Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

逆境無頼カイジ Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

逆境無頼カイジ ne zaman çıktı? +

03.10.2007 tarihinde yayına girdi.

逆境無頼カイジ kaç dakika/bölüm? +

23dk sürmektedir.

逆境無頼カイジ ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

逆境無頼カイジ gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```