København, Kalundborg og -? backdrop
```
København, Kalundborg og -? film posteri
Film 📅 1934 ⭐ 6.3 IMDB (3 oy)

København, Kalundborg og -?

Komedi
🎬 YönetmenLudvig Brandstrup
🌍 Orijinal DilDA
📅 Yayın Tarihi20.08.1934
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıFrede Skaarup Film, Palladium
🌍 Yapım ÜlkesiDenmark

OYUNCULAR

Ludvig Brandstrup oyuncu fotoğrafı

Ludvig Brandstrup

Gertrud Jensen oyuncu fotoğrafı

Gertrud Jensen

Ib Schønberg oyuncu fotoğrafı

Ib Schønberg

Gösta Ekman oyuncu fotoğrafı

Gösta Ekman

Louis Armstrong oyuncu fotoğrafı

Louis Armstrong

👤

Teddy Brown

Roy Fox oyuncu fotoğrafı

Roy Fox

Erik Tuxen oyuncu fotoğrafı

Erik Tuxen

👤

Jimmy Jade

👤

Wilson

PLATFORM BİLGİSİ

København, Kalundborg og -? şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KøBENHAVN, KALUNDBORG OG -? HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

København, Kalundborg og -? şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

KøBENHAVN, KALUNDBORG OG -? NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, København, Kalundborg og -? şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

KøBENHAVN, KALUNDBORG OG -? AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, København, Kalundborg og -? şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

KøBENHAVN, KALUNDBORG OG -? DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, København, Kalundborg og -? şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

København, Kalundborg og -? hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

København, Kalundborg og -? Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

København, Kalundborg og -? Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

København, Kalundborg og -? Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

København, Kalundborg og -? ne zaman çıktı? +

20.08.1934 tarihinde yayına girdi.

København, Kalundborg og -? kaç dakika/bölüm? +

Bilgi mevcut değil.

København, Kalundborg og -? ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

København, Kalundborg og -? gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```