```
Killing Veerappan film posteri
Film 📅 2016 ⭐ 7.3 IMDB (6 oy) ⏱️ 2s 5dk

Killing Veerappan

SuçAksiyon
🎬 YönetmenRam Gopal Varma
✍️ SenaristR.D. Tailang, Ram Gopal Varma
🌍 Orijinal DilKN
📅 Yayın Tarihi27.05.2016
📡 DurumReleased
💵 Hasılat$7.5M
🏢 YapımcıZED3 Pictures
🌍 Yapım ÜlkesiIndia

OYUNCULAR

Shivaraj Kumar oyuncu fotoğrafı

Shivaraj Kumar

STF Master-Strategist

👤

Sandeep Bharadwaj

Veerapapn

Sadh Orhan oyuncu fotoğrafı

Sadh Orhan

Gandhi

Yagna Shetty oyuncu fotoğrafı

Yagna Shetty

Muthulakshmi

👤

K.S. Sridhar

K Vijay Kumar

👤

Gadda Viji

Pandillapalli Srinivas

👤

Sanchari Vijay

STF Rookie Officer Gopal

👤

Rajesh Nataranga

STF Officer Balu

Aziz Naser oyuncu fotoğrafı

Aziz Naser

STF Officer Shashi

Parul Yadav oyuncu fotoğrafı

Parul Yadav

Shreya

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KILLING VEERAPPAN HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Killing Veerappan filmini Türkiye'de Sun Nxt üzerinden izleyebilirsiniz. 2016 yılında yayına giren IMDB'de 7.3/10 puan alan bu film, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Killing Veerappan izlemek için Sun Nxt aboneliğinizin olması yeterlidir. Yönetmeni Ram Gopal Varma olan bu yapım, India yapımıdır.

KILLING VEERAPPAN NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Killing Veerappan şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor. Sun Nxt üzerinden izleyebilirsiniz.

KILLING VEERAPPAN AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Killing Veerappan şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

KILLING VEERAPPAN DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Killing Veerappan şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Killing Veerappan hangi platformda izlenir? +

Killing Veerappan, Türkiye'de Sun Nxt üzerinden izlenebilir.

Killing Veerappan Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Killing Veerappan Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Killing Veerappan Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Killing Veerappan ne zaman çıktı? +

27.05.2016 tarihinde yayına girdi.

Killing Veerappan kaç dakika/bölüm? +

2s 5dk sürmektedir.

Killing Veerappan ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Killing Veerappan gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```