Luna Park backdrop
```
Luna Park film posteri
Film 📅 1960 ⏱️ 1s 25dk

Luna Park

Dram
🎬 YönetmenRubén W. Cavalloti
✍️ SenaristWilfredo Jiménez
🌍 Orijinal Dilİspanyolca
📅 Yayın Tarihi17.06.1960
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıArgentina Sono Film
🌍 Yapım ÜlkesiArgentina

OYUNCULAR

Elsa Daniel oyuncu fotoğrafı

Elsa Daniel

Matilde

Walter Vidarte oyuncu fotoğrafı

Walter Vidarte

Carmelo Maciel

Enrique Fava oyuncu fotoğrafı

Enrique Fava

Marelli

Mario Passano oyuncu fotoğrafı

Mario Passano

Kid Vargas

Alba Solís oyuncu fotoğrafı

Alba Solís

Andrea Reyes

Oscar Valicelli oyuncu fotoğrafı

Oscar Valicelli

👤

Nora Massi

Sra. de Vargas

Rey Charol oyuncu fotoğrafı

Rey Charol

Senegal

👤

Juan Buryúa Rey

👤

Pablo Racioppi

Zunino

PLATFORM BİLGİSİ

Luna Park şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

LUNA PARK HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Luna Park şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

LUNA PARK NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Luna Park şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

LUNA PARK AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Luna Park şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

LUNA PARK DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Luna Park şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Luna Park hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Luna Park Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Luna Park Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Luna Park Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Luna Park ne zaman çıktı? +

17.06.1960 tarihinde yayına girdi.

Luna Park kaç dakika/bölüm? +

1s 25dk sürmektedir.

Luna Park ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Luna Park gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```