Pieces of Talent backdrop
```
Pieces of Talent film posteri
Film 📅 2014 ⭐ 5.7 IMDB (15 oy) ⏱️ 1s 35dk

Pieces of Talent

KorkuGerilim
🎬 YönetmenJoe Stauffer
✍️ SenaristDavid Long, Joe Stauffer
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi01.01.2014
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıShutter Blade Media
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

👤

David Long

David Long

Kristi Ray oyuncu fotoğrafı

Kristi Ray

Charlotte

Taylor Kowalski oyuncu fotoğrafı

Taylor Kowalski

Jay Harper

Barbara Weetman oyuncu fotoğrafı

Barbara Weetman

Mary

Jon Stafford oyuncu fotoğrafı

Jon Stafford

Franklin Smallwood

👤

Joy Merrow

Jenny

Shane Callahan oyuncu fotoğrafı

Shane Callahan

Casting Guy

👤

John Marchioni

Detective

Simone Cristicchi oyuncu fotoğrafı

Simone Cristicchi

Bowling Alley Brat

👤

Shaun O'Rourke

Ricky

PLATFORM BİLGİSİ

Pieces of Talent şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

PIECES OF TALENT HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Pieces of Talent şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

PIECES OF TALENT NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Pieces of Talent şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

PIECES OF TALENT AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Pieces of Talent şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

PIECES OF TALENT DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Pieces of Talent şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Pieces of Talent hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Pieces of Talent Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Pieces of Talent Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Pieces of Talent Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Pieces of Talent ne zaman çıktı? +

01.01.2014 tarihinde yayına girdi.

Pieces of Talent kaç dakika/bölüm? +

1s 35dk sürmektedir.

Pieces of Talent ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Pieces of Talent gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```