Rok Sako To Rok Lo backdrop
```
Rok Sako To Rok Lo film posteri
Film 📅 2018 ⏱️ 1s 18dk

Rok Sako To Rok Lo

AileRomantikKomedi
🎬 YönetmenKashif Saleem
✍️ SenaristFaiza Iftikhar
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi08.06.2018
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıFilm Factory

OYUNCULAR

Mehmood Aslam oyuncu fotoğrafı

Mehmood Aslam

Sultan's Abba/Father

Hina Dilpazeer oyuncu fotoğrafı

Hina Dilpazeer

Sultan's Amma/Mother

Shehzad Sheikh oyuncu fotoğrafı

Shehzad Sheikh

Sultan

Javed Sheikh oyuncu fotoğrafı

Javed Sheikh

Sara's Father

Kinza Hashmi oyuncu fotoğrafı

Kinza Hashmi

Sara

Farah Shah oyuncu fotoğrafı

Farah Shah

Sara's Mother

PLATFORM BİLGİSİ

Rok Sako To Rok Lo şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

ROK SAKO TO ROK LO HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Rok Sako To Rok Lo şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

ROK SAKO TO ROK LO NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Rok Sako To Rok Lo şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

ROK SAKO TO ROK LO AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Rok Sako To Rok Lo şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

ROK SAKO TO ROK LO DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Rok Sako To Rok Lo şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Rok Sako To Rok Lo hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Rok Sako To Rok Lo Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Rok Sako To Rok Lo Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Rok Sako To Rok Lo Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Rok Sako To Rok Lo ne zaman çıktı? +

08.06.2018 tarihinde yayına girdi.

Rok Sako To Rok Lo kaç dakika/bölüm? +

1s 18dk sürmektedir.

Rok Sako To Rok Lo ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Rok Sako To Rok Lo gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```