Romeo Weds Heer backdrop
```
Romeo Weds Heer dizi posteri
Dizi 📅 2018 ⭐ 8.0 IMDB (2 oy) ⏱️ 40dk

Romeo Weds Heer

DramKomedi
👤 YaratıcıMehrunnisa Mustaqeem Khan
🌍 Orijinal DilUR
📅 Yayın Tarihi21.10.2018
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 45 Bölüm
📡 KanalGeo Entertainment
🏢 Yapımcı7th Sky Entertainment
🌍 Yapım ÜlkesiPakistan

OYUNCULAR

Feroze Khan oyuncu fotoğrafı

Feroze Khan

Romeo

Sana Javed oyuncu fotoğrafı

Sana Javed

Heer

Ali Safina oyuncu fotoğrafı

Ali Safina

Jaidi

Firdous Jamal oyuncu fotoğrafı

Firdous Jamal

Hakeem Luqman

Saman Ansari oyuncu fotoğrafı

Saman Ansari

Doctor Shahnaz

Tara Mahmood oyuncu fotoğrafı

Tara Mahmood

Arshad

👤

Mariam Ansari

Soni

Shafaat Ali oyuncu fotoğrafı

Shafaat Ali

Nazar

👤

Faiza Ali

Minal

👤

Farhan Alam

Chashmatu

PLATFORM BİLGİSİ

Romeo Weds Heer şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

ROMEO WEDS HEER HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Romeo Weds Heer şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

ROMEO WEDS HEER NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Romeo Weds Heer şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

ROMEO WEDS HEER AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Romeo Weds Heer şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

ROMEO WEDS HEER DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Romeo Weds Heer şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Romeo Weds Heer hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Romeo Weds Heer Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Romeo Weds Heer Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Romeo Weds Heer Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Romeo Weds Heer ne zaman çıktı? +

21.10.2018 tarihinde yayına girdi.

Romeo Weds Heer kaç dakika/bölüm? +

40dk sürmektedir.

Romeo Weds Heer ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Romeo Weds Heer gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```