South of Dixie backdrop
```
South of Dixie film posteri
Film 📅 1944 ⭐ 10.0 IMDB (1 oy) ⏱️ 1s 1dk

South of Dixie

KomediMüzikRomantik
🎬 YönetmenJean Yarbrough
✍️ SenaristClyde Bruckman
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi23.06.1944
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıUniversal Pictures
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Anne Gwynne oyuncu fotoğrafı

Anne Gwynne

Dixie Holister

David Bruce oyuncu fotoğrafı

David Bruce

Danny Lee

👤

Jerome Cowan

Bill 'Brains' Watson

Ella Mae Morse oyuncu fotoğrafı

Ella Mae Morse

Barbara Ann Morgan

Joe Sawyer oyuncu fotoğrafı

Joe Sawyer

Ernest Hatcher

Samuel S. Hinds oyuncu fotoğrafı

Samuel S. Hinds

Colonel Andrew J. Morgan

Eddie Acuff oyuncu fotoğrafı

Eddie Acuff

Jay Hatcher

Marie Harmon oyuncu fotoğrafı

Marie Harmon

Annabella Hatcher

Oscar O'Shea oyuncu fotoğrafı

Oscar O'Shea

Colonel Hatcher

Louise Beavers oyuncu fotoğrafı

Louise Beavers

Magnolia Brown / Chloe

PLATFORM BİLGİSİ

South of Dixie şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

SOUTH OF DIXIE HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

South of Dixie şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

SOUTH OF DIXIE NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, South of Dixie şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

SOUTH OF DIXIE AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, South of Dixie şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

SOUTH OF DIXIE DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, South of Dixie şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

South of Dixie hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

South of Dixie Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

South of Dixie Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

South of Dixie Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

South of Dixie ne zaman çıktı? +

23.06.1944 tarihinde yayına girdi.

South of Dixie kaç dakika/bölüm? +

1s 1dk sürmektedir.

South of Dixie ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

South of Dixie gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```