The Forsytes backdrop
```
The Forsytes dizi posteri
Dizi 📅 2025 ⭐ 6.1 IMDB (32 oy)

The Forsytes

Dram
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi20.10.2025
📡 DurumReturning Series
📺 Sezon3 Sezon / 13 Bölüm
📡 Kanal5
🏢 YapımcıMasterpiece, Mammoth Screen
🌍 Yapım ÜlkesiUnited Kingdom, United States of America

OYUNCULAR

Justine Emma Moore oyuncu fotoğrafı

Justine Emma Moore

June Forsyte

PLATFORM BİLGİSİ

The Forsytes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE FORSYTES HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Forsytes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE FORSYTES NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Forsytes şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE FORSYTES AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Forsytes şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE FORSYTES DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Forsytes şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Forsytes hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Forsytes Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Forsytes Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Forsytes Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Forsytes ne zaman çıktı? +

20.10.2025 tarihinde yayına girdi.

The Forsytes kaç dakika/bölüm? +

3 sezon, 13 bölümden oluşmaktadır.

The Forsytes ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Forsytes gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```