The Long Dark Hall backdrop
```
The Long Dark Hall film posteri
Film 📅 1951 ⭐ 6.7 IMDB (10 oy) ⏱️ 1s 26dk

The Long Dark Hall

SuçDram
🎬 YönetmenReginald Beck
✍️ SenaristNunnally Johnson
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi06.02.1951
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıCusick International Films Inc., Five Ocean Films Ltd.
🌍 Yapım ÜlkesiUnited Kingdom

OYUNCULAR

Rex Harrison oyuncu fotoğrafı

Rex Harrison

Arthur Groome

Lilli Palmer oyuncu fotoğrafı

Lilli Palmer

Mary Groome

👤

Tania Heald

Sheila Groome

👤

Henrietta Barry

Rosemary Groome

👤

Dora Sevening

Mary's mother

👤

Ronald Simpson

Mary's father

Anthony Dawson oyuncu fotoğrafı

Anthony Dawson

The Man

Brenda De Banzie oyuncu fotoğrafı

Brenda De Banzie

Mrs Rogers

Ballard Berkeley oyuncu fotoğrafı

Ballard Berkeley

Supt. Maxey

Raymond Huntley oyuncu fotoğrafı

Raymond Huntley

Chief Inspector Sullivan

PLATFORM BİLGİSİ

The Long Dark Hall şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE LONG DARK HALL HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Long Dark Hall şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE LONG DARK HALL NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Long Dark Hall şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE LONG DARK HALL AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Long Dark Hall şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE LONG DARK HALL DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Long Dark Hall şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Long Dark Hall hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Long Dark Hall Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Long Dark Hall Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Long Dark Hall Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Long Dark Hall ne zaman çıktı? +

06.02.1951 tarihinde yayına girdi.

The Long Dark Hall kaç dakika/bölüm? +

1s 26dk sürmektedir.

The Long Dark Hall ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Long Dark Hall gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```