```
The Midnight Sun film posteri
Film 📅 1926 ⭐ 8.0 IMDB (1 oy) ⏱️ 1s 30dk

The Midnight Sun

Dram
🎬 YönetmenDimitri Buchowetzki
✍️ SenaristA.P. Younger, Laurids Bruun
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi23.04.1926
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıUniversal Pictures
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Laura La Plante oyuncu fotoğrafı

Laura La Plante

Olga 'The Midnight Sun' Morova

Pat O'Malley oyuncu fotoğrafı

Pat O'Malley

Grand Duke Sergius of Russia

Michael Vavitch oyuncu fotoğrafı

Michael Vavitch

Duke's Adjutant

Raymond Keane oyuncu fotoğrafı

Raymond Keane

Alexei Orloff - Russian Officer

Earl Metcalfe oyuncu fotoğrafı

Earl Metcalfe

Nicolai Orloff

George Siegmann oyuncu fotoğrafı

George Siegmann

Ivan Kusmin - Banker

Arthur Hoyt oyuncu fotoğrafı

Arthur Hoyt

Yessky - Kusmin's Secretary

👤

Medea Radzina

Anisya - Olga's Companion

👤

Nicholas Soussanin

Duke's Aide

Cesare Gravina oyuncu fotoğrafı

Cesare Gravina

Opera Director

PLATFORM BİLGİSİ

The Midnight Sun şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE MIDNIGHT SUN HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Midnight Sun şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE MIDNIGHT SUN NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Midnight Sun şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE MIDNIGHT SUN AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Midnight Sun şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE MIDNIGHT SUN DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Midnight Sun şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Midnight Sun hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Midnight Sun Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Midnight Sun Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Midnight Sun Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Midnight Sun ne zaman çıktı? +

23.04.1926 tarihinde yayına girdi.

The Midnight Sun kaç dakika/bölüm? +

1s 30dk sürmektedir.

The Midnight Sun ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Midnight Sun gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```