```
The Projectionist film posteri
Film 📅 2026 ⏱️ 9dk

The Projectionist

KorkuKomedi
🎬 YönetmenDean Dezara
✍️ SenaristDean Dezara
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi20.01.2026
📡 DurumReleased
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

👤

Joseph Bonofiglio

The Projectionist

Olivia Martinelli oyuncu fotoğrafı

Olivia Martinelli

Mia

👤

Peyton Olivera

Felix

👤

Trinity Alyse Curtis

Kimmy

👤

Benjamin Fallaci

Henry

Rob Shuster oyuncu fotoğrafı

Rob Shuster

Al

PLATFORM BİLGİSİ

The Projectionist şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE PROJECTIONIST HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Projectionist şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE PROJECTIONIST NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Projectionist şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE PROJECTIONIST AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Projectionist şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE PROJECTIONIST DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Projectionist şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Projectionist hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Projectionist Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Projectionist Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Projectionist Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Projectionist ne zaman çıktı? +

20.01.2026 tarihinde yayına girdi.

The Projectionist kaç dakika/bölüm? +

9dk sürmektedir.

The Projectionist ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Projectionist gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```