The Tribes of Palos Verdes backdrop
```
The Tribes of Palos Verdes film posteri
Film 📅 2017 ⭐ 5.4 IMDB (84 oy) ⏱️ 1s 44dk

The Tribes of Palos Verdes

Dram

Filmde genç bir kızın hayat öyküsü ana konu olarak ele alınmaktadır. Palos Verdes'deki cennet gibi yuvası karmaşık bir hale dönünce genç Medina mutluluğu sörfte aramaya başlar.

🎬 YönetmenBrendan Malloy
✍️ SenaristKaren Croner
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi01.12.2017
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıRelativity Media, The Mark Gordon Company
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Maika Monroe oyuncu fotoğrafı

Maika Monroe

Medina

Jennifer Garner oyuncu fotoğrafı

Jennifer Garner

Sandy

Cody Fern oyuncu fotoğrafı

Cody Fern

Jim

Justin Kirk oyuncu fotoğrafı

Justin Kirk

Phil

Noah Silver oyuncu fotoğrafı

Noah Silver

Adrian

Alicia Silverstone oyuncu fotoğrafı

Alicia Silverstone

Ava

Elisabeth Röhm oyuncu fotoğrafı

Elisabeth Röhm

Kristen

Goran Višnjić oyuncu fotoğrafı

Goran Višnjić

Joe

Joely Fisher oyuncu fotoğrafı

Joely Fisher

Janet

Stevie Lynn Jones oyuncu fotoğrafı

Stevie Lynn Jones

Heather

PLATFORM BİLGİSİ

The Tribes of Palos Verdes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE TRIBES OF PALOS VERDES HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Tribes of Palos Verdes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE TRIBES OF PALOS VERDES NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Tribes of Palos Verdes şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE TRIBES OF PALOS VERDES AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Tribes of Palos Verdes şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE TRIBES OF PALOS VERDES DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Tribes of Palos Verdes şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Tribes of Palos Verdes hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Tribes of Palos Verdes Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Tribes of Palos Verdes Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Tribes of Palos Verdes Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Tribes of Palos Verdes ne zaman çıktı? +

01.12.2017 tarihinde yayına girdi.

The Tribes of Palos Verdes kaç dakika/bölüm? +

1s 44dk sürmektedir.

The Tribes of Palos Verdes ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Tribes of Palos Verdes gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```