The War Game backdrop
```
The War Game film posteri
Film 📅 1963 ⭐ 6.3 IMDB (11 oy) ⏱️ 15dk

The War Game

Dram
🎬 YönetmenMai Zetterling
✍️ SenaristMai Zetterling
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi01.08.1963
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıLion International Film
🌍 Yapım ÜlkesiUnited Kingdom

OYUNCULAR

👤

Ian Ellis

Boy

👤

Joseph Robinson

Boy

PLATFORM BİLGİSİ

The War Game şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE WAR GAME HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The War Game şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE WAR GAME NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The War Game şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE WAR GAME AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The War Game şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE WAR GAME DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The War Game şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The War Game hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The War Game Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The War Game Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The War Game Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The War Game ne zaman çıktı? +

01.08.1963 tarihinde yayına girdi.

The War Game kaç dakika/bölüm? +

15dk sürmektedir.

The War Game ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The War Game gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```