Türk 182 backdrop
```
Türk 182 film posteri
Film 📅 1985 ⭐ 5.9 IMDB (68 oy) ⏱️ 1s 42dk

Türk 182

"Halkın gönlünde taht kurdu."

AksiyonKomediDram

Jimmy ve Terry Lynch iki kardeştir. Terry, itfaiyecidir ve cesaretinden dolayı arkadaşları ona "Türk" der. "182" ise yaka numarasıdır. Terry, görevde olmadığı bir gün bardayken yangın haberi alır ve olay yerine koşar. Bir çocuğu kurtarırken itfaiyecilerin sıktığı su yüzünden binanın camından düşer. Sakatlanır ve işten çıkarılır. Jimmy, belediye başkanına gidip yardım ister ama reddedilir. Bunun üzerine Jimmy, her yere "Turk 182!" yazarak protesto başlatır. Bu eylem, tüm şehrin dikkatini çeker. Halk, "Turk 182" imzalı protestocuyu merak ederken, başkan onu susturmak ister. Jimmy'nin eylemi, adaletsizliğe karşı bir başkaldırı ve ağabeyine olan sevgisinin ifadesidir.

🎬 YönetmenBob Clark
✍️ SenaristJames Gregory Kingston, Denis Hamill, John Hamill
🔤 Orijinal AdıTurk 182!
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi15.02.1985
📡 DurumReleased
💰 Bütçe$15.0M
💵 Hasılat$1.9M
🏢 YapımcıInterscope Communications, 20th Century Fox, SLM Production Group
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Timothy Hutton oyuncu fotoğrafı

Timothy Hutton

Jimmy Lynch

Robert Urich oyuncu fotoğrafı

Robert Urich

Terry Lynch

Kim Cattrall oyuncu fotoğrafı

Kim Cattrall

Danny Boudreau

Robert Culp oyuncu fotoğrafı

Robert Culp

Mayor Tyler

Darren McGavin oyuncu fotoğrafı

Darren McGavin

Det. Kowalski

Steven Keats oyuncu fotoğrafı

Steven Keats

jockamo

Paul Sorvino oyuncu fotoğrafı

Paul Sorvino

Himself

Peter Boyle oyuncu fotoğrafı

Peter Boyle

Det. Ryan

James Tolkan oyuncu fotoğrafı

James Tolkan

Hanley

Thomas Quinn oyuncu fotoğrafı

Thomas Quinn

Hooly

PLATFORM BİLGİSİ

Türk 182 şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

TüRK 182 HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Türk 182 şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

TüRK 182 NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Türk 182 şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

TüRK 182 AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Türk 182 şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

TüRK 182 DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Türk 182 şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Turk 182! Türkçe adı ne? +

"Turk 182!" filminin Türkçe adı "Türk 182"dir.

Türk 182 hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Türk 182 Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Türk 182 Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Türk 182 Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Türk 182 ne zaman çıktı? +

15.02.1985 tarihinde yayına girdi.

Türk 182 kaç dakika/bölüm? +

1s 42dk sürmektedir.

Türk 182 ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Türk 182 gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```