Ude på noget backdrop
```
Ude på noget dizi posteri
Dizi 📅 1984 ⭐ 8.0 IMDB (1 oy)

Ude på noget

ÇocuklarAile
🌍 Orijinal DilDA
📅 Yayın Tarihi01.09.1984
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 13 Bölüm
📡 KanalDR1
🏢 YapımcıDR TV
🌍 Yapım ÜlkesiDenmark

OYUNCULAR

Jess Ingerslev oyuncu fotoğrafı

Jess Ingerslev

Palle

Tom McEwan oyuncu fotoğrafı

Tom McEwan

Polle

Ghita Nørby oyuncu fotoğrafı

Ghita Nørby

Ruth

Tommy Kenter oyuncu fotoğrafı

Tommy Kenter

Sigurd Kæphøj

Ole Fick oyuncu fotoğrafı

Ole Fick

Herr Fladmast

PLATFORM BİLGİSİ

Ude på noget şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

UDE På NOGET HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Ude på noget şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

UDE På NOGET NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Ude på noget şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

UDE På NOGET AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Ude på noget şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

UDE På NOGET DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Ude på noget şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Ude på noget hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Ude på noget Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Ude på noget Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Ude på noget Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Ude på noget ne zaman çıktı? +

01.09.1984 tarihinde yayına girdi.

Ude på noget kaç dakika/bölüm? +

1 sezon, 13 bölümden oluşmaktadır.

Ude på noget ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Ude på noget gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```