You Must Be Joking backdrop
```
You Must Be Joking film posteri
Film 📅 1965 ⭐ 5.4 IMDB (12 oy) ⏱️ 1s 35dk

You Must Be Joking

Komedi
🎬 YönetmenMichael Winner
✍️ SenaristAlan Hackney, Michael Winner, Alan Hackney
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi03.08.1965
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıAmeran Films
🌍 Yapım ÜlkesiUnited Kingdom

OYUNCULAR

Michael Callan oyuncu fotoğrafı

Michael Callan

Lieutenant Tim Morton

Lionel Jeffries oyuncu fotoğrafı

Lionel Jeffries

Sergeant-Major McGregor

Denholm Elliott oyuncu fotoğrafı

Denholm Elliott

Captain Tabasco

Wilfrid Hyde-White oyuncu fotoğrafı

Wilfrid Hyde-White

General Lockwood

Bernard Cribbins oyuncu fotoğrafı

Bernard Cribbins

Sergeant Clegg

James Robertson Justice oyuncu fotoğrafı

James Robertson Justice

Librarian

Leslie Phillips oyuncu fotoğrafı

Leslie Phillips

Young Husband

Terry-Thomas oyuncu fotoğrafı

Terry-Thomas

Major Foskett

Irene Handl oyuncu fotoğrafı

Irene Handl

Elderly Woman

Richard Wattis oyuncu fotoğrafı

Richard Wattis

Parkins

PLATFORM BİLGİSİ

You Must Be Joking şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

YOU MUST BE JOKING HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

You Must Be Joking şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

YOU MUST BE JOKING NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, You Must Be Joking şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

YOU MUST BE JOKING AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, You Must Be Joking şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

YOU MUST BE JOKING DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, You Must Be Joking şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

You Must Be Joking hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

You Must Be Joking Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

You Must Be Joking Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

You Must Be Joking Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

You Must Be Joking ne zaman çıktı? +

03.08.1965 tarihinde yayına girdi.

You Must Be Joking kaç dakika/bölüm? +

1s 35dk sürmektedir.

You Must Be Joking ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

You Must Be Joking gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```